Müşteri Hizmetleri:
0 212 296 2911

Güvenli Alışveriş


INTERNET ALIŞVERİŞLERİNİN GÜVENCESİ 3D SECURE

UGP (3D Secure)

Uluslararası Güvenlik Platformu işleyişinde, kullanıcının ödeme bilgilerinin alınmasından sonra kredi kartı kimlik bilgilerinin kartı basan banka (Issuer Bank) tarafından doğrulanmasını gerektirmektedir.

Avantajlar

  * Koruma: Yeni sistem ile kendi belirleyeceğiniz şifre ve kişisel güvenlik cümleniz ile ödeme yapacağınız için kart bilgileriniz koruma altına alınmıştır.
 * Güvence: Sizden başka hiç kimse şifrenizi bilmediği için kartınızla alışverişleriniz daha güvenli olacaktır.
 * Kolay Kayıt: Uluslararası Güvenlik Platformu sistemine kayıt olmak çok kolay!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

     Sistemimiz güvenliğiniz nedeni ile bütün ziyaretçilerimiz için ayrı, ayrı oturum başlattığından dolayı cookie sistemine gereksinim duymamaktadır. Bundan dolayı Browser (Internet Explorer, Netscape, Mozilla firefox, vs..) ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmemektedir ve bu sistem sizi hiç bir şekilde takibe almamaktadır.

Veri Güvenliği:

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Filiz Aksesuar Gözlük ve Saat Ürünleri kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Sitemizde Kredi Kartları Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Sitemizden, alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Sistemimiz bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekârlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur… Bu yüzden, sitemizden sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle telefonla irtibata geçilmektedir.

256 Bit SSL sertifikalı sitemizde, e-ticaret Sanal POS sistemi kullanılmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 256 bit SSL protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Banka tarafından 3D secure bilgileri istenir ve 3D secure bilgileri doğrulandıktan sonra Kartın kullanılabilirliği de onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa 256 bit SSL ile şifrelenmektedir. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfaya Mouse nuzun sağ tuşu ile tıklayarak sayfa özelliğinden şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu görebilirsiniz. Sanal mağazanın alt kısmındaki bilgilendirme metinlerinin bulunduğu kısımda “BU SİTE GÜVENLİ Mİ?” Bilgilendirmesinden SSL şifrelendirmesinin nasıl yapıldığına dair detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Online Alışverişlerde Önemli Güvenlik Unsurları:

Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken lütfen dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC2 (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyiniz. Restoran, mağaza gibi fiziki ortamlarda çalınan kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekârlara karşı önlemler alan e-ticaret siteleri bu sahtekârları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibiyle irtibata geçmektedirler, bu gibi durumlarda bizlerle işbirliği yapınız. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol ediniz; size bir şey ifade etmeyen alışverişler için ilgili firmalarla irtibata geçiniz.

İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih ediniz. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih ediniz. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat ediniz. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not ediniz ve eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit ediniz.

Şirketimize hafta içi sabah 09:30 ile 18:00 saatleri arası, Cumartesi günleri saat: 10:30 ile 12:00 saatleri arası 0 212 296 2912 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat info@hepoutlet.com mail adresine mail atabilirsiniz. E-mail’leriniz titizlikle ve hassasiyetle okunup en geç 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Tüm e-mail’ler üst düzey yöneticilerimiz tarafından da okunmaktadır ve sizlere yazılan cevaplar takip edilmektedir.